Zmrzlinový stroj Gel-matic EASY 2 PM

Kód: 2154
Neohodnoceno
340 000 Kč / ks 340 000 Kč / 1 ks
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
3.6.2024

Po servisní prohlídce 
Chlazený  kombi (voda nebo vzduch)
Dvouokruhový stroj
1 rok používaný 

Detailní informace

Detailní popis produktu

BV je velmi spolehlivý stroj nejvyšší kvality technologického provedení s extrémně flexibilní produktivitou a přitom nízkými provozními náklady. Tento podlahový model na dvě příchutě + mix je velmi oblíbený, praktický a přizpůsobivý i v nejnáročnějších provozních podmínkách. Stroj je mimo jiné vybaven kvalitními kolečky s brzdou, které umožňují jeho pohodlné přemísťování a bezpečné ustavení na prodejní ploše.

Vzhledem k tomu, že v mnoha zemích není prodej dvou různých příchutí vyvážený, vznikla potřeba nezávislého a samostatného ovládaného přívodu a zamražování zmrzliny v každém ze dvou válců. Výroba těchto modelů proto přichází v odpovědi na tuto potřebu. Jedná se ostroj vybavený jedním kompresorem, který řídí 2 na sobě nezávislé chladící okruhy pro 2 válce a 2 samostatné motory (každý pro jeden válec). Tento systém umožňuje snadnou a pohodlnou výrobu i dvou, zcela typově odlišných druhů zmrzliny.Stroj je vybaven míchadlem v horním zásobníku, který zmrzlinu promíchává dle nastavené intensity a časové osy.

Model BV EASY 2 PM je vybaven dvěmi nášlehovými čerpadly z nerezové oceli, což mu umožňuje ještě lepší profesionální využití. Nášlehové čerpadla přivádí pod tlakem směs do hnětacího válce a umožňují tak výrobu ještě více hebké a našlehané zmrzliny. To vše při nezanedbatelné úspoře vstupní suroviny. Nášlehové čerpadlo je jednoduše demontovatelné pro čištění a běžnou údržbu a součastně zaručuje maximální jistotu pro obsluhu stroje. Díky své výrobní kapacitě je tento model vhodný pro zákazníky, kteří mají vysoké nároky na počet vydaných porcí a to i při větším množství v krátkém časovém rozpětí.

TECHNICKÉ PARAMETRY:

Počet nádob: 2
Kapacita nádoby:
 10+10 litrů
Regulovaná teplota: 0 - 8°C

Válce: 2
Způsob přívodu směsi do hnětacích válců: čerpadlo

Chlazení: vzduch/voda

Výrobní kapacita: 480 porcí/hod. (75g)

Rozměry: 148(V) x 53(Š) x 77(H) cm
Váha: 215 kg

Proud/Napětí: 1-3Ph/230-400V/50Hz
Příkon: 3,1 kW